چرا فنویل ؟

گوشی های فنویل لذت مکالمه با کیفیت صدای HD و قیمت بسیار مناسب

شرکت فنویل یک شرکت پیشرو و توسعه دهنده گوشی های ویپ میباشد که با پیش از 17 سال سابقه فعالیت دارای پیشرفته ترین دستگاهاهی طراحی و تولید . آنالیز در آسیا میباشد شناخت از بازار و تقاضای جهانی برای راه حل های مخابراتی مبتنی بر VoIP، موجب گردید این شرکت یکی از بزرگترین و محبوب ترین مارک های VoIP در سراسر جهان تبدیل شود.. شرکت Fanvil دستگاه هایی را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و همچنین محیط های مهم شرکت های معتبر بزرگ تولید می کند.
خصوصیات گوشی های فنویل شامل تلفنهای تحت شبکه در مدل های مختلف کارمندی، کارشناسی و مدیریتی و تصویری می باشد. تلفن های تصویری Fanvil دارای سیستم عامل اندروید می باشند. تلفن های کارمندی ، کارشناسی و مدیریتی آن به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا و هچنین کاربری ساده و آسان طراحی شیک و زیبا مورد توجه بسیاری از کاربران سیستم تلفنی می باشد.
گواهینامه های و موفقیتها از سال 2009 برای سازگاری با سیستم 3cx elastix. آغاز گردید. جایزه بهترین تأمین کننده ایپی فون cipca 2010 و در سال 2011در ارتباط با محصول تلفن اینترنتی و همچنین راه حل های ارتباطی جایزه سال را دریافت نموده همچنین در سال 2011 جایزه مدیریت حمایت از مصرف کننده در سال 2015 دریافت بهترین طراحی محصول سال است میباشد
کیفیت صدای HD برای گوشی و هندست و پشتیبانی از پروتکل های صوتی متنوع سازگاری با انواع نرم افزار مدیرتی تلفنی و pbx ودفترچه تماس 500 شماره ای و ثبت تماس های ورودی و خروجی و میس کال ها تا 300 شماره از دیگر ویژگی های این تلفن Ip می باشد. که میتوان با یک مقایسه کوچک با برندهای دیگر به این تفاوت ها پی برد .
شرکت ارتباطات شبکه جوان نماینده رسمی محصولات فنویل در ایران میباشد شما میتوانید کلیه محصولات Fanvil را با گارانتی پارسه پلاس نماینده انحصاری فنویل در ایران از این مجموعه. تهیه نمایید .

یک سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش