چرا کنبوتنگ ؟

کنبوتنگ انتخاب  حرفه ای ها

یکی از متداول ترین سوالات درهنگام ایجاد لینک وایرلس خرید آنتن مناسب است که با توجه به نیازما میتواند بسیار ساده و یا پیچیده شود
برای انتخاب یک آنتن وایرلس مناسب باید به عوامل زیر توجه نمایید، تا بتوانیم یک ارتباط پایدار با پهنای باند بالا داشته باشیم.

اولین و مهمترین پارامتر یک آنتن خوب این است که بازه فرکانسی کامل را تحت پوشش قرار دهد آنتهای کنبوتنگ در فرکانسهای مختلف از 1.5 تا 11 گیگاهرتز است که شامل سیستم های ارتباطی مانند
HF، VHF UHF، McWiLL RFID، GPS، SCDMA، GSM، CDMA، 3G، LTE، WLAN، Wi-Fi، WiMAX
و مایکروویو که می تواند نیاز مشتریان را برآورده سازد. ما همچنین  می توانیم انواع محصولات آنتن و لوازم جانبی مانند پایه ، کوپلر، محافظ رعد و برق، گیره و کابل و غیره را برای مشتریان فراهم سازیم

کنبوتنگ  یکی از بزرگترین تامین کنندگان آنتن وایرلس در چین است. و تجربه فراوان در تحقیق و توسعه، تولید و فروش  را دارا میباشد. ابزار تولید و تست کاملی را در اختیار دارد ، در حال حاضر بیشتر فرایند درخط تولید اتوماتیک، میباشد که همین مساله درصد خطای انسانی را کاهش میدهد و این اطمینان را ایجاد میکند که تمامی محصولات با یک کیفیت واحد در اختیار تمامی مشتریان قرار میگیرد . ، ابزار تست intermodulation SUMMITEK، سیستم اندازه گیری اتوماتیک آنتن بزرگ، اتاق مایکروویو بزرگ، تجزیه و تحلیل طیف فرکانسی Agilent، و بسیاری از مجموعه ابزارهای تست محیطی و ابزار آزمون RoHS که تنها در اختیار تعداد معدودی از تولید کنندگان در دنیا قرار دارد باعث میشود مشخصاتی که  برای یک انتن ذکر میشود مانند :بازه فرکانسی و قدرت آنتن که با DBIسنجیده میشود ویاVSWR  کاملا دقیق باشد که در برندهای دیگر متاسفانه بصورت سلیقه ای انجام میشود .
تحقیق و توسعه و تولید محصولات کنبوتونگ  کاملا  با استانداردهای ISO9001 و ISO14001 مطابقت دارد.

دیگر  ویژگی های که باید به آنها توجه  نمود و باعث پایداری لینک وایرلس شما میگردد ایمنی آنتن ، قابلیت اطمینان آنتن ، وعملکرد خوب  در شرایط اضطراری است. محصولات  کنبوتنوگ بسیاری از آزمون های محیطی را انجام داده اند  و می توانند به طور کامل استانداردهای ملی و حرفه ای را رعایت کنند، مانند: آزمون درجه حرارت پایین، آزمون دما / رطوبت، تکان دادن، آزمون خوردگی نمکی و شبیه سازی آزمون تکان خوردن خودرو. و دفرمگی در طول زمان ، انواع مختلف  آنتن های کنبوتونگ در  سیستم جستجو و نجات استفاده شده است. که بیانگر دقت بسیار بالا این محصولات است .
از دیگر ویژگی های آنتن  کنبوتنگ  انبار بسیار کامل در تعداد بالا و  تحویل سریع و دسترسی به نمایندگی  در سراسر کشور عزیزمان ایران میباشد که شما میتوانید محصولات کنبوتنگ را با گارانتی پارسه پلاس نماینده انحصاری آنتهای کنبوتنگ در ایران به راحتی تهیه نمایید. تمامی محصولات کنبوتنگ دارای دوسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش مباشد که بسیاری از دغدغه مشتریان را در مورد کیفیت بالای ساخت این آنتن برطرف مینماید.
دیگر ویژگی آنتهای کنبوتونگ تنوع مدل در آنها است که شامل انواع انتن دیش در قدرتهای مختلف  انتن پارابولیک  ، انتن گرید ، انتن فلت و فلت باکس ،انتن سکتور و امنی و…. برای انواع لینکهای  وایرلس poit to poit  و point to Mpointکه تمام نیازهای مشتریان برای ارتباط های مختلف فراهم میکند که متاسفانه دربرندهای دیگر فقط شامل یک سری انتن وایرلس میباشد

کنبوتنگ توانایی قوی برای توسعه محصولات جدید و به روز با توجه به نیازهای بازار را دارا میباشد سیستم مدیریت  خدمات فروش و پس از فروش ارتباطات شبکه جوان مسئول برقراری ارتباط با مشتریان و همکاران گرامی را  دنبال مینماید و میتواند محصولات را به صورت نمایندگی فروش و یا پیش فروش   ارائه نماید کنبوتنگ اولین و بهترین آنتن موجود در ایران به گفته تمامی همکاران  و حتی رقبای  ما میباشد و اجرای بیش از هزاران پروژه موفق در فواصل طولانی و بالای 50 کیلومتر گویای همین مسئله است.
برند کنبوتونگ بواسطه کیفیت بالا و مواردی که ذکر گردید به عنوان یک الگو و پارامتر بسیار خوب برای اکثر قریب به اتفاق تمامی  برندها ی داخلی تبدیل گردیده است ، و فروشندگان برندهای مختلف در هنگام بازاریابی، محصولات خودرا با کنبوتونگ مقایسه مینمایند و مشخصات محصولات خود را با شاخصه های  کنبوتونگ عنوان می کنند.

تضمین کیفیت  و پایداری ارتباطات شما تعهد کنبوتنگ میباشد